loader image

Zrób sobie prezent

Dawanie i otrzymywanie prezentów jest bardzo przyjemne. Dlaczego więc samemu nie zrobić sobie prezentu? I nie chodzi tu o kolejną parę butów, nowy samochód czy wypasiony zegarek, ale o prezent, którego wartość będzie procentowała przez długi czas. Przekonaj się, że wcale nie potrzebujesz specjalnej okazji, żeby zrobić sobie prezent, który wniesie wiele pozytywnego w Twoje życie. W dzisiejszym chaotycznym i pędzącym świecie poświęć trochę czasu wyłącznie sobie, zatroszcz się o siebie i „posprzątaj” swoje problemy. Zafunduj sobie Clean Coaching.

Dlaczego to działa? Metafora odnosi się do wszystkiego, co wyraża relację pomiędzy dwoma obiektami, np. anegdota, analogia, gra słów, zagadka, symbol. Metafora ma na celu poradzenie sobie z oporem, pomaga zmienić przekonania, czasem za jej pomocą można dotrzeć do wypartych uczuć i zapomnianych wspomnień i w ten sposób dotrzeć do wewnętrznych zasobów. Jak podaje definicja, Analogia i metafora, podobnie jak dowcipy, mogą wywierać ogromny wpływ poprzez aktywizację nieświadomych schematów skojarzeniowych i reakcji, które w sposób nagły podsuwają świadomości «nowe» fakty.(z: Wikipedia).

Dzięki zastosowaniu metafory, Clean Coaching pozwoli Tobie pozbyć się kłopotów w relacjach z bliskimi, problemów ze zdrowiem lub niepokoju związanego z Twoją karierą czy brakiem pieniędzy. Metoda ta może być także skutecznym sposobem na lepszą kondycję fizyczną lub na życie według własnych wartości, a nie według oczekiwań innych osób.

Przygotowaliśmy dla Ciebie promocyjny pakiet, który zawiera:

– 6 indywidualnych  sesji ( w tym jedna odroczona ) 
– dodatkowy bonus w zależności od zdefiniowanego problemu – może to być np. masaż energetyczny, spotkanie z trenerem personalnym, konsultacja z dietetykiem, taniec, medytacja, stylistka, lekcja jogi … coś nowego dla Ciebie, coś z nowej dla Ciebie perspektywy. 

Proponowany przez nas pakiet to prezent, który możesz sprawić sobie czy jakiejś bliskiej osobie. Połączenie sesji coachingowych z działaniem na rzecz ciała sprawi, że zatroszczysz się o siebie holistycznie, zarówno o psychikę, jak i o organizm.

Abyś mógł sprawdzić, czy metoda jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami, a my poprowadzimy dla ciebie 30-minutową sesję, podczas której poznasz na czym polega metoda i podejmiesz decyzję – bez żadnych zobowiązań!

Cena całego pakietu : 1200 zł. (pojedyncza sesja 200 zł.)

Poczuj się wolny od problemów i znajdź nową drogę !